HOYA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

3 participan?i

In jos

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya Empty Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

Mesaj Scris de Stefana Vin Feb 29, 2008 4:16 pm

Am o propunere: sa ne facem album de fotografii pe webshots, numai pentru speciile de hoya.
Majoritatea avem deja gazduite, pe diverse site-uri specializate, albumele de fotografii. Eu am pe photobucket si bellapix. Altii pe sunphoto sau flickr.
Nu va propun sa va schimbati "gazda", ci numai sa deschideti, pentru butasii de acum, cont pe webshots (cine nu are). Imi place ca are posibilitatea de a posta pe forumuri miniaturile fotografiilor din albume, la care daca faci click pe imagine, se deschide poza mare. La ceilalti nu stiu cum e, dar din photobucket e destul de dificil sa postezi linkul in acest fel (necesita tastarea manuala a adresei).
Sistemul nu ne incarca forumul (avand in vedere ca e unul gratuit, are si el niste limite) si postand astfel linkurile avem 2 avantaje.
Apare de la inceput imaginea, deci ne facem o idee, fara sa asteptam sa se incarce fotografia (cei la care merge mai greu conexiunea la net stiu despre ce vorbesc).
Mesajele sunt mai colorate, mai placute la vedere, decat daca ar avea numai texte de linkuri.
Deschiderea unui cont pe webshots.com dureaza extrem de putin (nu am nici un comision de la ei pentru reclama asta Twisted Evil ).

Ce ziceti, arata mai bine asa
Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya 2488846470101198585foRkOo_th
sau asa
http://thumb5.webshots.net/t/53/553/8/46/47/2488846470101198585foRkOo_th.jpg
Stefana
Stefana
Hoyamaniac

feminin
Numarul mesajelor : 1490
Varsta : 70
Localizare : Bucuresti cartier Militari
Puncte : 459
Data de inscriere : 27/01/2008

Sus In jos

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya Empty Re: Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

Mesaj Scris de AnaR Vin Feb 29, 2008 9:00 pm

Buna idee! Am sa incerc maine sau duminica.
AnaR
AnaR
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 1290
Varsta : 61
Localizare : Montreal, Canada
Puncte : 38
Data de inscriere : 20/02/2008

Sus In jos

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya Empty Re: Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

Mesaj Scris de Stefana Vin Feb 29, 2008 9:37 pm

Cu ocazia asta am descoperit ca aveam, cam de un an, facut album pe webshots Embarassed... cu 4 pozeee Embarassed (in conditiile in care pe bellapix am sute Laughing ) . Bine ca am regasit parola geek
Stefana
Stefana
Hoyamaniac

feminin
Numarul mesajelor : 1490
Varsta : 70
Localizare : Bucuresti cartier Militari
Puncte : 459
Data de inscriere : 27/01/2008

Sus In jos

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya Empty Re: Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

Mesaj Scris de Carmen Sam Mar 01, 2008 10:59 am

Da, foarte buna ideea, mai ales din cauza faptului ca putem posta poza mica. Mie nu mi-a iesit niciodata sa pun poza mica, decat linkul din photobucket.
O sa-mi fac si eu unul , desi am 2 pe photobucket deja, din care unul e doar pt hoya. Very Happy
Carmen
Carmen
Colectionar Hoya & Adm-Fondator

feminin
Numarul mesajelor : 4669
Varsta : 41
Localizare : printre Hoya
Puncte : 1365
Data de inscriere : 25/01/2008

http://www.hoyas.ro

Sus In jos

Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya Empty Re: Sa ne facem album pe webshots, numai pentru hoya

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum