HOYA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

+4
myrela
Stefana
Simona D.
Carmen
8 participan?i

In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Carmen Mar Mar 25, 2008 12:57 pm

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare, sper sa fie multi ani de aici incolo, si sper sa regasiti aici mereu informatii utile pentru voi, o atmosfera placuta si relaxanta, si multe poze cu Hoya din proprietatea voastra. Laughing
La multi ani forumului !
La multi ani membrilor !
Carmen
Carmen
Colectionar Hoya & Adm-Fondator

feminin
Numarul mesajelor : 4669
Varsta : 41
Localizare : printre Hoya
Puncte : 1365
Data de inscriere : 25/01/2008

http://www.hoyas.ro

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Simona D. Mar Mar 25, 2008 1:07 pm

Multi ani, multi iubitori de Hoya si atmosfera la fel de primitoare!!!
Forumul are doar doua luni si deja gasesti in el informatii atat de multe incat pana si eu lol! ma simt mai informata sunny Multumesc celor care ni le ofera si speram sa fim buni invatacei Embarassed Plantat2 Udat
Sampanie pt toata lu
Simona D.
Simona D.
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 689
Varsta : 52
Localizare : Terra / Europe / Romania / Arad
Puncte : 0
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Stefana Mar Mar 25, 2008 8:38 pm

Felicitari Carmen pentru asa un start lansat Yes si pentru atmosfera de pe forum Buchet .
Stefana
Stefana
Hoyamaniac

feminin
Numarul mesajelor : 1490
Varsta : 70
Localizare : Bucuresti cartier Militari
Puncte : 459
Data de inscriere : 27/01/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Carmen Mar Mar 25, 2008 8:54 pm

Sarumana Sampanie pt toata lu
Carmen
Carmen
Colectionar Hoya & Adm-Fondator

feminin
Numarul mesajelor : 4669
Varsta : 41
Localizare : printre Hoya
Puncte : 1365
Data de inscriere : 25/01/2008

http://www.hoyas.ro

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de myrela Mar Mar 25, 2008 9:11 pm

LA MULTI ANI !!! si la mai mare !!!
invatam, invatam , ne bucuram ca avem de la cine , vorba aceea '' vai de profesorii care nu-s intrecuti de elevi '' , deci ........trebuie sa invatam........si sa ne facem temele iar la examen sa postam pozeeeeeeeee beton Premiu
myrela
myrela
Curios cu privire la Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 58
Localizare : bistrita-nasaud
Puncte : 1
Data de inscriere : 01/03/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de AnaR Mar Mar 25, 2008 9:16 pm

Forumul asta e ca Fat-Frumos, a crescut in doua luni ca alti copii in doi ani... Smile
La multi ani forumului, adminului (adminei, de fapt), moderatorilor (sunt?) si de fapt, tuturor celor care-i dau suflet! Si bineinteles, sa ne traiasca minunatiile care ne motiveaza sa fim prezente/prezenti aici : hoya.
AnaR
AnaR
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 1290
Varsta : 61
Localizare : Montreal, Canada
Puncte : 38
Data de inscriere : 20/02/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de bia8 Mar Mar 25, 2008 9:23 pm

La multi ani tuturor (cam tarziu dar mai bine mai tarziu decat niciodata) si felicitari Carmen (sunt foarte mandra de finuta mea Very Happy ) si sa petrecm pe acest forum multi ani de aici inainte si sa avem parte de cele mai frumoase hoya, intelegere si multa satisfactie!
Carmen you are the queen
bia8
bia8
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 867
Localizare : Romania, Oradea
Puncte : 86
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Carmen Mar Mar 25, 2008 10:27 pm

Iar multumiri, sa stiti ca meritul major e al membrilor, ideea nu ar fi putut prinde contur doar din experienta unei persoane. Fie sa ne regasim aici si peste ani si ani, tot sanatosi si bucurosi, poate cu mai multe Hoya...

Ana - moderatori nu sunt ( cu o exceptie) , pentru ca nu vreau sa creez sarcini pentru nimeni. Deocamdata nu necesita mari interventii incat sa fie nevoie de moderatori pe sectiuni. Apoi, nu vreau sa fie prea rigid, incat discutiile sa fie doar pe subiectul postat, iar un mesaj mai "off line" sa trebuiasca "sanctionat " de moderatori. Si nu in ultimul rand, pentru ca eu l-am creat ca o activitate de timp liber, fara prea multe obligatii, nu vreau sa dau altora "teme", "dead-line-uri" si alte asemenea obligatii de incercare de organizare a forumului. Cred ca toti suntem suficient de echilibrati sa nu avem nevoie de un "sef" care sa ne spuna unde am postat, daca am postat bine, care sa trebuiasca sa-si faca timp zilnic pentru a organiza forumul. Normal ca toti incercam sa postam la categoria potrivita, doar majoritatea stim cum se desfasoara activitatea de forum, de prin alte parti. Cred ca o activitate mai libertina, fara prea multe sarcini pentru utilizatori va fi binevenita.
Exceptia - e Stefana ( care mi-a raspuns pana acum la nenumarate intrebari - sper ca nu te-am stresat prea mult , Stef Embarassed ) - caci ea stie cu mult mai multe lucruri decat mine, si decat sa mi le repete si eu sa le modific - de la notiuni scrise corect, la chestii tehnice - are trecuta calitatea de moderator, dar fara obligatii, doar cu drepturi. Laughing

Nici mie nu-mi vine sa cred cata informatie s-a strans aici de 2 luni, cu atat mai mult cu cat o perioada nici nu stia nimeni de el. Pana facem anul, o sa sarbatorim lunar lol!

Si ca un premiu pt mine, jocolor mi-am facut cadou domeniul www.hoyas.ro , la accesarea caruia se face direct legatura la forum.
Un site care nu e inca pregatit sa apara, insa l-am achizitionat pentru ca nu vroiam ca atunci cand voi avea informatia ce poate fi aratata pe site, sa nu mai fie disponibil domeniul. ( probabil am un simt al proprietatii mai dezvolatat scratch )

Asa ca, la aniversare, forumul gratuit Hoya , are si un domeniu ".ro" :
www.hoyas.ro

queen
Carmen
Carmen
Colectionar Hoya & Adm-Fondator

feminin
Numarul mesajelor : 4669
Varsta : 41
Localizare : printre Hoya
Puncte : 1365
Data de inscriere : 25/01/2008

http://www.hoyas.ro

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Simona D. Mar Mar 25, 2008 10:33 pm

Foarte bine gandit Carmen ! cheers
Simona D.
Simona D.
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 689
Varsta : 52
Localizare : Terra / Europe / Romania / Arad
Puncte : 0
Data de inscriere : 04/03/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de AnaR Mar Mar 25, 2008 11:29 pm

Woww, bravo Carmen! Asta da, pasiune! Si bravo si Stefanei, stiu si eu ce sursa grozava de informatie este!
AnaR
AnaR
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 1290
Varsta : 61
Localizare : Montreal, Canada
Puncte : 38
Data de inscriere : 20/02/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de ela Mar Mar 25, 2008 11:38 pm

felicitari initiatoarelor acestui forum si membrilor lui Buchet cred ca in doua luni de activitate s-au acumulat f. multe cunostinte si am reusit si o comanda comuna Yes
ela
ela
Pasionat de Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 1805
Localizare : Galati
Puncte : 481
Data de inscriere : 14/02/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Carmen Mar Mar 25, 2008 11:41 pm

Comanda a fost intr-adevar o incununare a succesului... lol! Jump
Carmen
Carmen
Colectionar Hoya & Adm-Fondator

feminin
Numarul mesajelor : 4669
Varsta : 41
Localizare : printre Hoya
Puncte : 1365
Data de inscriere : 25/01/2008

http://www.hoyas.ro

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Johana Joi Mar 27, 2008 5:01 pm

Felicitari!!!!! La Multe Luni si La Multi Ani! Sampanie pt toata lu
Johana
Johana
Cronicar Hoya

feminin
Numarul mesajelor : 403
Varsta : 47
Localizare : Timisoara
Puncte : 172
Data de inscriere : 15/02/2008

Sus In jos

Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare Empty Re: Forumul aniverseaza azi 2 luni de la infiintare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum