HOYA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

seminte de vanzare

In jos

seminte de vanzare Empty seminte de vanzare

Mesaj Scris de popescu gheorghe paraschi Vin Mar 19, 2010 1:42 am

Ofer spre vanzare 2 seturi de cate 10 seminte de lantana mix-movsi galben-5lei/set;1 set de 10 seminte de passiflora foetida cu fruct comestibil mov-5lei;9rizomi de acxhimenes Stan Delight10 lei(toti);riaomi mari de seemania speciosa(sinningia spciosa)din Peru asemanatoare cu sinningia bolivian sunset dar floarea complet rosie ce poate fi vazuta pe http://community.webshots.com/user/paraschivvvv la album ultimele flori pagina 2 ;la care se adauga texele postale

popescu gheorghe paraschi
Admirator Hoya

masculin
Numarul mesajelor : 70
Puncte : 106
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

seminte de vanzare Empty Re: seminte de vanzare

Mesaj Scris de popescu gheorghe paraschi Mar Mar 30, 2010 12:03 am

Reactualizez oferta mea ,mai am de vanzare :1 set de 10 seminte de passiflora foetida cu fruct alb comestibi-5lei;1 set de 10seminte de passiflora foetida cu fruct mov comestibil -5 lei;2 seturi de cate 10 seminte de lantana mix-galben si mov-5 lei/set rizomi de seemania(sinninfia speciosa) din Peru ce se poate vedea pe http:community.webshots.com/user/paraschivvvv la gesneriacee pagina 8 poza562-5 lei/rizom

popescu gheorghe paraschi
Admirator Hoya

masculin
Numarul mesajelor : 70
Puncte : 106
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

seminte de vanzare Empty Re: seminte de vanzare

Mesaj Scris de popescu gheorghe paraschi Lun Apr 05, 2010 10:09 pm

Adaug la oferta mea de mai sus:2 seturi de seminte de cate 12 de leandru galben-5lei;2 seturi de cate 10 seminte de abutilon galben cu floare mare deschisa (nu sub forma de clopotel)-5lei/setr;gloxinia speciosa(seemania) gata de incoltire 2 rizomi-6 lei sau la o comanda mai mare se reduce pretul

popescu gheorghe paraschi
Admirator Hoya

masculin
Numarul mesajelor : 70
Puncte : 106
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

seminte de vanzare Empty Re: seminte de vanzare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum